HAKKINDA

Rojin Nazik; 30.06.1990 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul ve Lise eğitimlerini Özel Pars Kolej'inde tamamladı. Ortaokulu İtalyan Kolej'inde tamamladı. Psikoloji biliminin bilgi birikimi ışığında ruh sağlığını korumak ve iyileştirmek amacı ile yola çıkan Psikolog Rojin Nazik; Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Şuanda Ankara'da yaşamaktadır. Ankara Ufuk Üniversitesi Yüksek Lisans öğrencisidir.

Çalışma hayatına staj olarak ; Bakırköy Ruh ve Sinir hastalıkları hastanesinde şizofreni kliniğinde tamamlamıştır. Daha sonralarda Özel Bilfen Anaokulunda psikolog olarak 1 sene çalışmıştır. Ankara'ya yerleştikten sonra özel Aktif Kolejleri Anaokulunda Müdür ve Psikolog olarak çalışma hayatına devam etmiştir. Rojin Nazik bu süreçte Ankara Üniversitesinde Evlilik ve Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlayarak Aile Danışmanı ünvanı almıştır.  Ayrıca daha bir çok zeka, gelişim testör eğitimini tamamlamıştır. PDR üyesidir. 

Her geçen gün gelişen psikolojik yaklaşımlara ilgi duymasından dolayı, kendini devamlı yenileme ve geliştirme ihtiyacı nedeniyle eğitimlere devam etmektedir.

Kendisi aslen Mardinli olup evli ve 3 çocuk annesidir. Şu anda Kızılay'da danışanlarını kabul etmektedir.